Pomôžte nám šíriť dobrú vec. Vymyslite si vlastný spôsob ako zohnať peniaze a zapojiť vaše okolie. Môžete sa inšpirovať týmito výzvami.

Tvoríme s Tehličkou
Budúcnosť je v našich rukách

Ahoj,

napadlo ti niekedy vyrobiť si niečo nové z fľaše, tetrapaku, starých šiat, krabice, či iných použitých vecí?

Pozrieť výzvu

Za tvoje málo oni dostanú to najviac

Ahoj, v posledných dňoch si asi ušetril peniažky, pretože si nemohol ísť von na drink, do kina, do plavárne, do fitka alebo na iné podujatia. Mám pre tebe návrh ako ich použiť okrem toho, že si ich môžeš ušetriť na dovolenku o dva roky. Môžeš darovať deťom a mladým v utečeneckom tábore v Keni nádej na lepšiu budúcnosť (záchrana školy), tým, že tvojich pár Euro pošleš do tejto výzvy.

Pozrieť výzvu

Asante sana

Milí priatelia, tento čas vnímame ako výzvu. Výzvu, ktorá nás učí, napriek vlastnej izolácii, myslieť viac na druhých. Tým môžeme uľahčiť problémy druhých a zároveň to obohacuje aj nás.

Pozrieť výzvu

KA(raoke)KUMA

Milí priatelia,

V tomto čase si viac ako inokedy môžeme uvedomiť, ako veľmi sme navzájom prepojení, ako naše životy spolu súvisia a ovplyvňujú sa. Máme možnosť zamyslieť sa nad rôznymi vecami a hodnotami v našom živote, či už ide o hodnotu rodiny, priateľstva, viery, zdravia, vzdelania, kultúry a pod. To ako žijeme, ako sa správame, čo robíme, ovplyvňuje všetkých okolo nás. A to tak negatívne, ako aj v pozitívnom zmysle slova.

Pozrieť výzvu

Cvičím na 22 strešných plechov a 114 tehlových kameňov pre deti v Kakume

Ahojte :D

Budem trénovať podľa vašich príspevkov . Podporme tehličku a zároveň ma môžte hodiť do formy cez jednoduchý CHALLENGE !

Pozrieť výzvu

Beháme a staviame pre Kakumu

A tu začína naša Výzva:

Začneme stavať školu z drevených tehličiek. Každá tehlička bude stáť vás 5 eur a nás 5 km behu :) Teda za každý vaše darované euro niekto z nášho tímu odbehne 1 km v prírode a za každých nazbieraných 5 eur prilepíme jednu tehličku k našej stavbe.

Pozrieť výzvu

Pandémia pomoci Kakume (Pomôžme spoločne Kakume)

Ahojte,

Volám sa Martin. V tejto chvíli je úplne jedno kde pracujem, kde bývam, kde som študoval, aké sú moje hobby, akú hudbu počúvam a podobne.

Pozrieť výzvu