Pomôžte nám šíriť dobrú vec. Vymyslite si vlastný spôsob ako zohnať peniaze a zapojiť vaše okolie. Môžete sa inšpirovať týmito výzvami.

Narodeninový darček (nielen) pre mňa :)

Ahojte kamaráti,

dnes oslavujem svoje 25. narodeniny :)

Viem, že mnohí z vás by ma dnes pozvali na kávičku, pivko alebo ma čímsi chceli potešiť :) (a tí, čo ste to vôbec neplánovali :D, máte tiež možnosť zapojiť sa do dobrej veci a potešiť tak tým nielen mňa).

Pozrieť výzvu z roku 2022

Kakuma doma

Milí naši dobrodinci!

Vieme, že súčasnosť priniesla viacero výziev, ktorým musíme čeliť a je veľa možností, ako možno rôznorodo pomôcť. Avšak vojna neprebieha len za našimi hranicami. Touto výzvou Vás chceme Vás upozorniť práve na to a podporiť tak cieľ tohoročnej Tehličky.

Pozrieť výzvu z roku 2022

Tvoríme s Tehličkou
Budúcnosť je v našich rukách

Ahoj,

napadlo ti niekedy vyrobiť si niečo nové z fľaše, tetrapaku, starých šiat, krabice, či iných použitých vecí?

Pozrieť výzvu z roku 2020

Za tvoje málo oni dostanú to najviac

Ahoj, v posledných dňoch si asi ušetril peniažky, pretože si nemohol ísť von na drink, do kina, do plavárne, do fitka alebo na iné podujatia. Mám pre tebe návrh ako ich použiť okrem toho, že si ich môžeš ušetriť na dovolenku o dva roky. Môžeš darovať deťom a mladým v utečeneckom tábore v Keni nádej na lepšiu budúcnosť (záchrana školy), tým, že tvojich pár Euro pošleš do tejto výzvy.

Pozrieť výzvu z roku 2020

Asante sana

Milí priatelia, tento čas vnímame ako výzvu. Výzvu, ktorá nás učí, napriek vlastnej izolácii, myslieť viac na druhých. Tým môžeme uľahčiť problémy druhých a zároveň to obohacuje aj nás.

Pozrieť výzvu z roku 2020

KA(raoke)KUMA

Milí priatelia,

V tomto čase si viac ako inokedy môžeme uvedomiť, ako veľmi sme navzájom prepojení, ako naše životy spolu súvisia a ovplyvňujú sa. Máme možnosť zamyslieť sa nad rôznymi vecami a hodnotami v našom živote, či už ide o hodnotu rodiny, priateľstva, viery, zdravia, vzdelania, kultúry a pod. To ako žijeme, ako sa správame, čo robíme, ovplyvňuje všetkých okolo nás. A to tak negatívne, ako aj v pozitívnom zmysle slova.

Pozrieť výzvu z roku 2020

Cvičím na 22 strešných plechov a 114 tehlových kameňov pre deti v Kakume

Ahojte :D

Budem trénovať podľa vašich príspevkov . Podporme tehličku a zároveň ma môžte hodiť do formy cez jednoduchý CHALLENGE !

Pozrieť výzvu z roku 2020

Beháme a staviame pre Kakumu

A tu začína naša Výzva:

Začneme stavať školu z drevených tehličiek. Každá tehlička bude stáť vás 5 eur a nás 5 km behu :) Teda za každý vaše darované euro niekto z nášho tímu odbehne 1 km v prírode a za každých nazbieraných 5 eur prilepíme jednu tehličku k našej stavbe.

Pozrieť výzvu z roku 2020

Pandémia pomoci Kakume (Pomôžme spoločne Kakume)

Ahojte,

Volám sa Martin. V tejto chvíli je úplne jedno kde pracujem, kde bývam, kde som študoval, aké sú moje hobby, akú hudbu počúvam a podobne.

Pozrieť výzvu z roku 2020